Karşınızda Blog'um!

Canımın sıkkınlığı ve Selman Kahya'nın yarışmasına katılmak için tasarladığım blog sayfam işte karşınızda!

8 Eyl 2021 07:21 2 dakika

Merhaba!

Hepiniz yeni yapmış olduğum blog'a hoşgeldiniz! Umarım her geçen gün burada yeni blog yazılarını üşenmeden sizinle paylaşırım.

Neden Blog Açtım ve Yarışma

Vibely üzerinde Selman Kahya'nın düzenlemiş olduğu yarışmaya katılmak için gerçekleştirmiş olduğum bu serüvende 6 Eylül 2021 tarihinden beri geliştirmiş olduğum bu blog'u bugün yani 8 Eylül 2021 tarihi ile yarışmaya sunacağım.

Blog'umun amacı

Yarışmanın yanı sıra blog'umun amacı; yapmış olduğum Kabal's Discord Bot'u hakkında güncelleme notları, yeni çıkmış veya çıkacak olan teknolojiler hakkında gönderiler paylaşmak ve bunları okuyan, okurların kendi blog'larını yazabilmeleri için az da olsa teşvik etmek.

Vibely Nedir?

Selman Kahya'nın da CTO olduğu Vibely herkesin katılabileceği kendi sayfasını oluşturabileceği ve genel olarak kendi topluluklarıyla yarışmalar düzenleyebileceği bir platformdur. Daha fazlasını öğrenmek için https://vibely.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

Selman Kahya Kimdir?

Selman Kahya, 1990 yılında Dünya'ya gelmiştir. Eğitim hayatına ise Fatih Üniversitesi ile başlayıp Salford Üniversitesi ve San Francisco Eyalet Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Kendisi şu anda Vibely üzerinde CTO olarak çalışmaktadır aynı zamanda daha önce Uber ve Yahoo gibi büyük firmalarda çalıştığı bilinmektedir. Selman Kahya'nın kendisi hakkında daha fazla bilgi paylaştığı video aşağıdadır.

Lorem Ipsum Başlıkları

Lorem Ipsum başlıklarının bu kadar fazla olmasının nedeni site içeriğinin biraz daha fazla gözükmesini sağlamaktır yarışma sonlandıktan sonra hepsi kaldırılacaktır ve ilerleyen günlerde bu blog'un daha düzenli olduğunu görüntüleyeceksiniz.

Kaynaklar